Jumta logi - Efektīvs risinājums

Mūsdienu dzīves kvalitātes standarti prasa arvien augstākas prasības jumta logu iekštelpu apgaismojumam, kā arī efektīvu ugunsdzēšanas un dūmu novadīšanas sistēmu organizēšanai.

Oficiālais pārstāvis Latvijā https://fireprotection.lv
Oficiālais pārstāvis Latvijā https://fireprotection.lv
Jumta Logi

Jumta logi piedāvā daudz priekšrocību, kuras var ievērojami uzlabot jūsu dzīves kvalitāti un iekštelpu komfortu.

Dabiskā Gaisma un Siltums: Jumta logi ļauj bagātīgu dabisko gaismu iekļūt telpās, padarot tās siltākas un patīkamākas.

Ventilācija: Jumta logi bieži ir aprīkoti ar ventilācijas sistēmām, kas palīdz nodrošināt svaigu gaisu un labu cirkulāciju telpās.

Ietaupījumi ar Enerģiju: Labi izgatavoti jumta logi var palīdzēt samazināt enerģijas rēķinus, nodrošinot optimālu izolāciju un siltuma uzturēšanu telpās.

Pievienotās iespējas: Daži moderni jumta logi ir aprīkoti ar elektroniskajām funkcijām, piemēram, automātisku aizvēršanu un atvēršanu, kas padara tos ērtus un viegli lietojamus.

Tādējādi, ieguldot jumta logos, jūs ne tikai uzlabosiet savu dzīves kvalitāti, bet arī piešķiriet jūsu mājai unikālu un modernu raksturu.

Mums ir atbildes

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas ir jumta logs?

Jumta logs ir īpašs logs, kas paredzēts izvietošanai uz mājas jumta ar jumta telpu. Jumta logs ir konstruēts tā, lai izturētu tādas pašas slodzes kā ēkas jumts. Šī īpašība atšķir mansarda logus no parastajiem vertikālajiem logiem, kas atrodas telpu sienās.

Kāda ir atšķirība starp jumta logu un parastu logu?

Galvenie punkti par to, kā jumta logi atšķiras no standarta logiem: Standarta logi tiek uzstādīti uz fasādes un atrodas vienā plaknē, savukārt jumta logi faktiski ir jumta neatņemama sastāvdaļa. Konstrukcija tiek uzstādīta 15-20 grādu leņķī līdz gandrīz horizontālam stāvoklim.

Kādiem standartiem jāatbilst jumta logiem?

Divus saskaņotos standartus - EN 1873:2005 “Rūpnieciski izgatavots jumtu aprīkojums – Plastmasas individuāli jumta logi – Izstrādājumu specifikācija un testēšanas metodes”(turpmāk - Standarts EN 1873) un EN 14351-1:2006+A2:2016 “Logi un durvis. Izstrādājumu standarts, veiktspējas raksturlielumi. 1. daļa: Logi un gājēju zonas ārdurvju bloki” (turpmāk - Standarts EN 14351-1)

Kādas ir papildu prasības jumta logiem Latvijā?

Ēku būvniecībā un remontā izmantotajiem izstrādājumiem un materiāliem jāatbilst saistošajā dokumentā noteiktajiem rādītājiem – LBN-002 019 Ministru kabineta 2019. gada 25. jūnijā noteikumi Nr. 280 “Noteikumi par Latvijas būvnormatīvu LBN 002-19 "Ēku norobežojošo konstrukciju siltumtehnika”.

Sazināties ar mums

Telefons: +371 29516089 E-pasts: [email protected] www: www.fireprotection.lv